Witamy na stronie zespołu muzycznego SYNDROM z Zamościa! 

Znajdziecie tu wszelkie informacje o naszej muzycznej grupie, a w razie czego piszcie lub dzwońcie i pytajcie!

Syndrom działa od 20 lat (przybliżony rok powstania zespołu to 1996).

Zajmujemy się oprawą muzyczną, nagłośnieniem, oraz prowadzeniem wszelkich imprez począwszy od małego, firmowego bankieciku a skończywszy na potężnym festynie w plenerze!

Gramy w składzie pięcioosobowym. Nikt nie przekona nas, że trzy osoby (klawiszowiec obwieszony kablami, gitarzysta z długimi włosami i laleczka w mini między nimi) to zespół muzyczny!

Perkusja, bas, gitara i klawisze to podstawowy skład instrumentów  z którymi wyjeżdżamy na imprezę. Istnieje możliwość dołączenia saksofonu, trąbki a nawet skrzypiec!

W całym składzie mamy 4 wokale! Ta sama czwórka gra muzykę biesiadną dla gości za stołami na instrumentach nie potrzebujących prądu!

Dysponujemy repertuarem zadowalającym wszystkie grupy wiekowe!

Nagłośnienie, oraz oświetlenie estradowe dopasowujemy do miejsca imprezy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy każdą imprezę rozgrzać do czerwoności! Problem mamy tylko z jej zakończeniem! Bawiący się przy nas goście nigdy nie chcą iść do domu!

 

Zespół SYNDROM zagra na: Weselu, Poprawinach, Bankiecie, Balu, Studniówce, Festynie i każdej imprezie potrzebującej dobrej, tanecznej muzyki, w swojej ofercie mamy także oprawę muzyczną w Kościele.


Nie musisz do nas przyjeżdżać w celu podpisania umowy!

Wzór wyślemy mailem, a gdy się zgodzisz to my przyjedziemy do ciebie!


P.S. Ze względu na konkurencję na swojej stronie nie umieszczamy całego wykonywanego przez nas repertuaru, a także zabaw oczepinowych, które prowadzimy! To ustalamy indywidualnie z każdym klientem!!!